اخبار/مقالات
کسب 35 رتبه برتر در مسابقات قرآنی و هنری آموزش و پرورش
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی، 35 نفر از دانش آموزان این دبیرستان در رشته های مختلف مسابقات آموزش و پرورش در مرحله ناحیه، حائز رتبه های برتر شدند.
 
  مسابقات
درخشش دانش آموزان دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری در مسابقات آموزش و پرورش ناحیه ۲ یزد 
اسامی برگزیدگان مسابقات به تفکیک رشته، رتبه و پایه تحصیلی
 
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی، 35 نفر از دانش آموزان این دبیرستان در رشته های مختلف مسابقات آموزش و پرورش در مرحله ناحیه، حائز رتبه های برتر شدند.

بخش مسابقات قرآنی
 
احکام
مهدی میر (دهم): رتبه اول
مسیح جاودان (یازدهم): رتبه دوم
علی میرشریف (دوازدهم): رتبه دوم
 
تفسیر
سیدابوالفضل حسینی (دهم): رتبه اول
محمدمهدی شاهدی (یازدهم): رتبه دوم
محمدمهدی مرادی (دوازدهم): رتبه اول
 
حفظ عمومی
علی معین نژاد (دهم): رتبه اول
سیدعلیرضا قاسمی (یازدهم): رتبه اول
محمدعلی شاکری (دوازدهم): رتبه دوم
 
اذان
مهدی کوکی (دهم): رتبه دوم
محمدصادق صادقیان (یازدهم): رتبه اول
محمد حسین رعیت (دوازدهم): رتبه سوم
 
مداحی
محمد ایزدی (دهم): رتبه دوم
مصطفی حاجی رضایی (یازدهم): رتبه اول
علیرضا یزدی نژاد (دوازدهم): رتبه اول
 
نهج البلاغه
علی دهقان خاوری (دهم): رتبه دوم
سید ایمان موسوی (یازدهم): رتبه سوم
طاها بمان زاده (دوازدهم): رتبه اول
 
انشای نماز
محمدمهدی شفیعی (دهم): رتبه دوم
امیرمحمد پورشمسی (یازدهم): رتبه چهارم
سعید باقریان (دوازدهم): رتبه چهارم
 
صحیفه سجادیه
طاها بینا (دهم): رتبه سوم
محمدرضا دهقانی تفتی (دوازدهم): رتبه سوم
 
قرائت قرآن
سجاد صند‌وق ساز (یازدهم): رتبه اول
 
ترتیل
مجتبی فرح بخش (یازدهم): رتبه دوم
 
حفظ موضوعی
سیدعلیرضا قاسمی (یازدهم): رتبه دوم
 
بخش مسابقات هنری 
 
گروه تئاتر: رتبه اول
 
مصطفی حاجی رضایی: یازدهم
رشته پوستر رایانه‌ای: رتبه اول
 
محمدمهدی دشتی: دوازدهم
رشته عکاسی: رتبه اول
 
سیدابوالفضل حسینی: دهم
رشته ثلث: رتبه اول
 
علیرضا یزدی نژاد: دوازدهم
رشته نقالی: رتبه اول
 
امیرمحمد پورشمسی: یازدهم
رشته داستان نویسی: رتبه دوم
 
سجاد فرجی: یازدهم
رشته آرم: رتبه دوم
 
ابراهیم خواجه افضلی: دوازدهم
رشته شعر: رتبه دوم
 
محمدعرفان میرزایی: دهم
رشته مدادرنگ: رتبه سوم
 
 
 
 
     
نقشه سایت