تبریک تولد
 
 
تولد این عزیزان را تبریک عرض می نماییم.
سیدامیرمحمد موسی کاظمی
روز تولد : 4 بهمن

محمدمهدی یوسفی
روز تولد : 5 بهمن

 
     
 
 
تعداد بازدیدکنندگان
 
 
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
     
 
 
سایتهای مفید
 
 
 
     
 
 

تابلو اعلانات

 
آدرس کانال های دبیرستان در فضای مجازی
پیام رسان ایرانی ایتا:eitaa.com/maarefyazd
 پیام رسان ایرانی بله:ble.im/maarefyazd
 
 

اخبار و مقالات

برگزاری محفل انس با قرآن و اختتامیه طرح به سوی جانان
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، در واپسین ساعات ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن و اختتامیه طرح به سوی جانان دبیرستان، در #مسجد_جامع_ملااسماعیل، با برگزاری برنامه های متنوع به صورت #زنده برگزار گردید.
 در ابتدا، این برنامه با شعرخوانی و خیر مقدم مجری برنامه برادر #حمید_ابراهیمی آغاز شده و سپس #جناب_آقای_اسماعیلی از قاریان ممتاز استانی و از فارغ التحصیلان دبیرستان به قرائت مجلسی آیاتی چند از کلام الله مجید پرداختند.
 در ادامه، گروه تواشیح #وارثین ، از برترین گروه های تواشیح استان...

برگزاری هشتمین و آخرین نشست مطهر در ماه مبارک رمضان
 به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، آخرین نشست مطهر از سلسله نشست های مطهر ویژه ماه مبارک رمضان با هدف جمع بندی نشست های گذشته و با حضور کارشناسان محترم در #مسجد_جامع_ملااسماعیل به صورت #زنده برگزار گردید.
 در این برنامه هر کدام از کارشناسان، جمع بندی صحبت های خود...

اکران مجازی نمایش حاشیه نشینان
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، برای اولین بار در استان، نمایش گروه نمایش صحنه ای دبیرستان به صورت زنده و مستقیم برای خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز، در تاریخ ٣٠ اردیبهشت ماه اکران گردید
این نمایش که سرپرستی آن را #استاد_علی‌اصغر_بمانی (از اساتید برجسته نمایش صحنه‌ای استان) بر عهده داشتند، نمایش "ما حاشیه نشین هستیم" را که روایتگر زندگی یک کودک حاشیه نشین و سختی ها و مشکلات او در‌ مسیر رشد و تعالی می باشد...

برگزاری هفتمین نشست مطهر ویژه ماه مبارک رمضان
 به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، هفتمین نشست از سلسله نشست های مطهر دبیرستان، با موضوع #شب_قدر، با حضور کارشناس محترم، #جناب_آقای_حاجی_بزرگ در #مسجد_جامع_ملااسماعیل، به صورت #زنده برگزار گردید.
 در این برنامه که با همراهی بیش از ١۵٠ نفر همراه بود، جناب آقای حاجی بزرگ، مشاور محترم دبیرستان به بیان نکاتی درباره اهمیت آخرین شب قدر پرداختند. 
 ایشان در صحبت های خود...

برگزاری ششمین نشست مطهر ویژه ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، ششمین نشست از سلسله نشست های مطهر دبیرستان با موضوع #مشاوره_تربیتی و حضور کارشناس محترم #جناب_آقای_حاجی_بزرگ در باغ شهر #مهریز به صورت #زنده برگزار گردید.
در این نشست که با حضور بیش از ۶٠ درصد دانش آموزان و خانواده های دانش آموزان پایه دهم و یازدهم همراه بود...

برگزاری پنجمین نشست مطهر ویژه ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، پنجمین نشست از سلسله نشست های مطهر ویژه ماه مبارک رمضان در تاریخ ١٨ اردیبهشت ماه، با موضوع اعتقادی و حضور #حجت_الاسلام_والمسلمین_جهانشاهی در آستان مقدس امامزاده جعفر علیه السلام به صورت #زنده برگزار گردید.
در این نشست طبق روال نشست های گذشته...

برگزاری سومین مسابقه کتاب مطهر
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، سومین مسابقه کتابخوانی #کتاب_مطهر که با محوریت سه کتاب "نگاهی به رابطه عبد و مولا، فرزندان ایرانیم و سه دقیقه در قیامت" همراه بود در دهه اول ماه مبارک رمضان با مشارکت بیش از ۵٠ درصد دانش آموزان پایه دهم و یازدهم برگزار گردید.
نفرات برتر این مسابقه به تفکیک هر کتاب به شرح...

برگزاری چهارمین نشست مطهر ویژه ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد، چهارمین نشست مطهر ماه مبارک رمضان با موضوع #سلامت_و_بهداشت با حضور کارشناس محترم جناب آقای #دکتر_دهقانپور، در آستان مقدس #امامزاده_جعفر_علیه_السلام به صورت زنده برگزار گردید.
 این نشست که با همراهی و حضور بیش از ۶۰ درصد دانش آموزان و خانواده های محترم همراه بود، به پرسش های خانواده ها...

آغاز پیش ثبت نام ورودی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد
به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری، ثبت نام سال جدید تحصیلی ١٣٩٩-١۴٠٠ ویژه پایه دهم، همزمان با سالروز شهادت شهید مطهری (ره) آغاز شد.
 علاقه مندان جهت پیش ثبت نام و حضور در آزمون ورودی دبیرستان می توانند از طریق تارنمای...

برگزاری سومین نشست مطهر وِیژه ماه مبارک رمضان
 به گزارش روابط عمومی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری یزد،سومین نشست مطهر با موضوع مشاوره تربیتی،با حضور کارشناس محترم، جناب آقای حاجی بزرگ، در آستان مقدس امامزاده جعفر علیه السلام به صورت زنده برگزار گردید.
 در این نشست که با حضور بیش از ۶۰ درصد دانش آموزان...